Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Preču autentiskums

Jau vairāk nekā 25 gadus SIA Laimalukss darbojas matu skaistuma industrijas premium klases profesionālo zīmolu ekskluzīvas izplatīšanas sfērā. Мēs ekskluzīvi pārstāvam Goldwell zīmolu Latvijas un Lietuvas teritorijā.

Mūsu interneta veikalā e-laimalux.lv ir pārstāvētas tikai īstas preces, kuras mēs piegādājam tieši no ražotājiem, ievērojot visus kvalitātes kontroles standartus, pārvadājumu un glabāšanas nosacījumus. Visām mūsu importētajām precēm obligāti tiek veikta sertifikācija un valsts reģistrācija attiecīgajās valstīs, akreditētajās reģistrācijas aģentūrās un laboratorijās. Visas preces, kuras mēs piedāvājam savā interneta veikalā, tiek glabātas piemērotās telpās, kurās pastāvīgi tiek kontrolēts temperatūras un mitruma režīms. Arī veicot pašu piegādes dienesta organizētos pārvadājumus vai izmantojot partneru kompāniju transporta līdzekļus, tāpat tiek ievēroti attiecīgie transportēšanas nosacījumi un prasības attiecībā uz temperatūras režīmu. Тādējādi mēs garantējam, ka ceļā līdz saviem adresātiem tiek saglabāta preču kvalitāte.

UZMANĪBU! Мēs uzskatām par nepieciešamu Jūs brīdināt, ka pilnīgi nevēlami ir iegādāties augšminēta zīmola preces no neautorizētiem piegādātājiem un pārdevējiem, jo bez pienācīgas dārgas infrastruktūras un pārvadājumu noteikumu ievērošanas nav iespējams garantēt augsti tehnoloģisko kosmētikas līdzekļu saglabāšanu un to kvalitāti, kas, savukārt, var negatīvi ietekmēt produkta veiktspēju procedūras laikā, un pakļaut riskam Jūsu un Jūsu klientu un pircēju veselību.

Turklāt pēdējā laikā aizvien biežāk atklājas viltotas produkcijas pārdošanas gadījumi, vai arī pārdošanā nonāk produkcija, kuras derīguma termiņš jau ir beidzies. Uz šādu produktu iepakojuma veiktais marķējums neļauj atpazīt preču īstumu, noteikt ražošanas datumu vai preču derīguma termiņu bez speciāla atšifrējuma, kādu sniedz ražotājs. SIA Laimalukss nav atbildīga par precēm, kuras iegādātas pie neautorizētiem piegādātājiem un pārdevējiem, kā arī par iespējamām to izmantošanas negatīvajām sekām.

Lūdzu, norobežojiet sevi un Jūsu klientus no nezināmas izcelsmes un piegādātāja produkcijas iegādes un izmantošanas.