Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Piegāde

Interneta veikals e-laimalux.lv pasūtījumus piegādā visā Latvijas teritorijā. Cienījamie pircēji, lūdzam Jūs pirms pirkuma veikšanas iepazīties ar preču piegādes noteikumiem.

Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 9.00 līdz 12.00. Ja pasūtījums veikts darba dienas pēc 12.00, tas tiek automātiski pārcelts apstrādei uz nākamo darba dienu.

Lai izvairītos no pārpratumiem, uzmanīgi aizpildiet visas nepieciešamās pasūtījuma lapas ailes.

Pasūtījuma noformēšanas posmā “Piegādes veids” Jūs varēsiet izvēlēties preces saņemšanas iespēju:

1. Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru

2. Piegāde uz pakomātu

3. Izņemt preci pašam: veikals “Laimalukss”, Rīga, Brīvības iela 43.

Savu pasūtījumu veiklā var izņemt vienu nedēļu laikā no noformēšanas brīža. Gadījumā, ja šajā laika posmā pasūtījums netiek izņemts, tas tiek anulēts.

Rīgā pasūtījums tiek piegādāts 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas uzņēmuma kontā. Piegāde citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās tiek veikta 2-4 darba dienu laikā.

Gadījumā, ja preces nav noliktavā, piegādes termiņš var tikt pagarināts. Šajā gadījumā klients par to tiks savlaicīgi informēts.

Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas, ar klientu sazināsies kurjerdienesta pārstāvis, lai precizētu piegādes laiku. Klienta pienākums ir nodrošināt precīzu kontaktinformāciju, lai viņa pasūtījums tiktu savlaicīgi apstrādāts.

Piegāde tiek veikta ar kurjerdienesta starpniecību, uz DPD Pickup pakomātu. Saņemot pasūtījumu, rūpīgi apskatiet to kurjera klātbūtnē. Pretenzijas iepakojuma ārējam izskatam tiek pieņemtas tikai pasūtījuma saņemšanas laikā.

Pasūtījuma apmaksa tiek veikta pēc pasūtījuma apstiprināšanas no e-laimalux.lv administrācijas puses, ar bankas pārskaitījumu, interneta banku (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor), norēķinu karti (Visa, MasterCard, Maestro).

Piegāde ar kurjeru Rīgā ir BEZMAKSAS, ja pasūtījuma summa ir 40 Eur un vairāk. Ja pasūtījuma summa nesasniedz 40 Eur – piegādes izmaksas Rīgā ir 3 Eur. Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā sastāda 5 Eur. Bezmaksas – ja pasūtījums summa ir 200 EUR un vairāk.

Saņem preces pakomātā. Veicot pasūtījumu, izvēlaties, kurš no DPD Pickup pakomātiem Jums ir ērtāks. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, maksā 2,50 Eur visā Latvijā. Piegāde ar kurjerdienesta starpniecību, uz DPD Pickup pakomātu Rīgā un Latvijā ir BEZMAKSAS, ja pasūtījuma summa ir 40 Eur un vairāk.