Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Par mums

Jau vairāk nekā 30 gadus SIA Laimalukss darbojas matu skaistuma industrijas premium klases profesionālo zīmolu ekskluzīvas izplatīšanas sfērā. Мēs ekskluzīvi pārstāvam Goldwell zīmolu Latvijas un Lietuvas teritorijā.

e-laimalux.lv online platforma Goldwell oficiālā un ekskluzīvā izplatītāja profesionāļiem skaistuma industrijā. Mūsu interneta veikalā pārstāvētie produkti atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un balstās uz inovatīvām izstrādnēm.

Izveidojot savu interneta veikalu, mēs nolēmām sniegt iespēju:

  • Visiem lietotājiem un klientiem iepazīties ar mūsu produkcijas sortimentu, iegādāties Goldwell produkcijas kopšanas un veidošanas līnijas, kas paredzētas lietošanai mājās apstākļos, iepazīties ar jaunumiem un tendencēm matu skaistuma sfērā.
  • Profesionāliem frizieriem un stilistiem (pēc speciālas reģistrācijas) sniegt iespēju veikt mūsu specializētās profesionālās produkcijas personīgus online pasūtījumus, kā arī iepazīties un detalizēti izpētīt produktu sortimentu un īpašības turpmākajai izmantošanai savā profesionālajā darbā.

Priekšrocības, veicot pasūtījumus online veikalā e-laimalux.lv

  • PRODUKCIJAS AUGSTĀ KVALITĀTE

Pērkot preces no profesionālo zīmolu oficiālā izplatītāja, jūs varat būt pilnīgi pārliecināti par to oriģinālo kvalitāti.

  • EKSPERTU ATBALSTS

Kompānijas profesionālie treneri, tehnologi un pieredzes bagātie konsultanti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, dalīsies ar jums praktiskos padomos par profesionālo krāsu un citu profesionālo matu kopšanas līdzekļu izmantošanu.

  • JAUNUMI UN TENDENCES

Jūs pirmie tiksiet informēti par visām jaunākajām tendencēm, zīmola jaunumiem un aktuālajām akcijām.

  • 24/7

Piekļuve informācijai par produktiem un iespēja noformēt pasūtījumu jums ērtākajā laikā.