Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Lietošanas noteikumi

Šie lietošanas noteikumi, nosaka tīmekļa lapas www.e-laimalux.lv, lietošanas kārtību.

1. PREČU PIEGĀDES NOTEIKUMI

Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 9.00 līdz 12.00. Ja pasūtījums veikts darba dienas pēc 12.00, tas tiek automātiski pārcelts apstrādei uz nākamo darba dienu.

Lai izvairītos no pārpratumiem, uzmanīgi aizpildiet visas nepieciešamās pasūtījuma lapas ailes.

Pasūtījuma noformēšanas posmā “Piegādes veids” Jūs varēsiet izvēlēties preces saņemšanas iespēju:

1. Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru

2. Piegāde uz pakomātu

3. Izņemt preci pašam: veikals “Laimalukss”, Rīga, Brīvības iela 43.

Savu pasūtījumu veikalā var izņemt vienu nedēļu laikā no noformēšanas brīža. Gadījumā, ja šajā laika posmā pasūtījums netiek izņemts, tas tiek anulēts.

Rīgā pasūtījums tiek piegādāts 1-2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas uzņēmuma kontā. Piegāde citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās tiek veikta 2-4 darba dienu laikā.

Pasūtot retas preces vai preces nav noliktavā, piegādes laiks var palielināties. Šajā gadījumā Jūs  tiksiet informēti un Jums būs iespēja atcelt darījumu.

Ja prece šobrīd nav pieejama (atzīme nav noliktavā), Jums ir iespēja sazināties ar administrator un precizēt, kad šis produkts būs pieejams (pa e-pastu eveikals@goldwell.lv).

Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas, ar klientu sazināsies kurjerdienesta pārstāvis, lai precizētu piegādes laiku. Klienta pienākums ir nodrošināt precīzu kontaktinformāciju, lai viņa pasūtījums tiktu savlaicīgi apstrādāts.

Piegāde tiek veikta ar kurjerdienesta starpniecību, uz DPD Pickup pakomātu. Saņemot pasūtījumu, rūpīgi apskatiet to kurjera klātbūtnē. Pretenzijas iepakojuma ārējam izskatam tiek pieņemtas tikai pasūtījuma saņemšanas laikā.

Maksājums par pasūtījumu tiek veikts pēc pasūtījuma apstiprināšanas, izmantojot:

 • bankas pārskaitījumu
 • interneta banku: Luminor, Swedbank, SEB, Citadele (izstrādes stadijā)
 • norēķinu karti: Visa, MasterCard, Maestro (izstrādes stadijā)

Piegāde ar kurjeru Rīgā ir BEZMAKSAS, ja pasūtījuma summa ir 40 Eur un vairāk. Ja pasūtījuma summa nesasniedz 40 Eur – piegādes izmaksas Rīgā ir 3 Eur. Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā sastāda 5 Eur. Bezmaksas – ja pasūtījums summa ir 200 EUR un vairāk.

Saņem preces pakomātā. Veicot pasūtījumu, izvēlaties, kurš no DPD Pickup pakomātiem Jums ir ērtāks. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, maksā 2,50 Eur visā Latvijā.

2. PREČU ATGRIEŠANA

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz eveikals@goldwell.lv .


Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

 • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

3. KLIENTA DATU KONFIDENCIALITĀTE

SIA “Laimalukss” par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Uzņēmums SIA „Laimalukss” apņēmās izmantot iesniegtos personīgos datus klienta interesēs un godprātīgi tos glabāt.

​SIA „Laimalukss” var apkopot un uzglabāt:

 • personisko informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, piegādes adresi, e-pastu un tālruņa numuru,
 • rēķina informāciju, tādu, kā kredītkartes numuru un rēķina adresi, kas ir nepieciešams pasūtījuma apstrādei,
 • klienta vēlamo produktu sarakstus, pasūtījumu un darbību vēsturi,
 • klienta saziņas vēsturi ar mums,
 • tīmekļa vietņu apmeklējumu skaitu,
 • apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
 • IP adreses un informāciju par apmeklētāju ierīcēm,
 • citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir mājaslapas administrēšana, kā arī, lai kontrolētu e-laimalux.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

SIA „Laimalukss” nesaista lietotāja IP adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.e-laimalux.lv lietotājs paliks anonīms.

​Mēs izmantojam šo informāciju, lai:

 • apstrādātu klienta pasūtījumu un maksājumus,
 • nodrošinātu drošību mājaslapas lietošanas un maksājumu laikā,
 • nosūtītu klienta pasūtījuma apstiprinājumu un citu ar pasūtījumu saistītu informāciju,
 • nosūtītu pieprasītu informāciju par mūsu precēm,
 • atbildētu uz klienta jautājumiem,
 • administrētu e-laimalux.lv klienta kontu,
 • organizētu mārketinga pasākumus,
 • uzlabotu e-laimalux.lv mājaslapas darbību,
 • apkopotu mājaslapas lietošanas statistiku.

​Informācijas atklāšana trešajām personām

Mēs esam tiesīgi atklāt jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai sniegtu pakalpojumus, piemēram, piegādes uzņēmumiem. Apakš uzņēmēju piesaistes gadījumā mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu datu apstrādātāji nodrošina personas datu konfidencialitāti.

Finanšu darījumus, kas saistīti ar preču iegādi mūsu tīmekļa vietnē, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Mēs kopīgojam jūsu darījumu informāciju ar mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem tikai tiktāl, cik tas nepieciešams jūsu maksājumu, atmaksas un sūdzību vajadzībām.

​Sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus jeb cookies, kas ir nepieciešami, lai Jūs varētu pārvietoties pa vietni un izmantot tās funkcijas, piemēram, piekļūt tīmekļa vietnes drošajām vietām. Bez sīkdatnēm nevar izmantot mūsu pakalpojumus, piemēram, iepirkšanās grozu vai tiešsaistes maksājumus. Mēs izmantojam sīkfailus, arī lai savāktu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni.

E-laimalux.lv mājaslapā tika lietots Google Analytics, kas izmanto sīkfailus, ar kuru palīdzību tiek izsekotas lietotāju darbībās, lai novērtētu mājaslapas efektivitāti. Iegūtā informācija glabājas Google kompānijas serveros. Apmeklējot šo mājaslapu Jūsu privātums nav apdraudēts.

​Nepilngadīgie vietnes apmeklētāji

Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst iesniegt www.e-laimalux.lv nekādu informāciju bez vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanas, tāpat personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst bez šādas piekrišanas šajā vietnē veikt pirkumus vai kādas juridiskas darbības, ja vien to neatļauj piemērojamie likumi.

​Klienta tiesības

 • Tiesības piekļūt personīgajai informācijai, kas ir mūsu rīcībā;
 • Tiesības pieprasīt veikt neprecīzas mūsu rīcībā esošās jūsu personīgās informācijas labojumus. (lielāko daļu no informācijas jūs varat labot sadaļā mans konts);
 • Tiesības pieprasīt jūsu datu dzēšanu;
 • Tiesības ierobežot datu apstrādi;
 • Tiesības iebilst pret datu apstrādi;
 • Tiesības uz datu pārnešanu;
 • Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei;
 • Tiesības atsaukt piekrišanu.

Atlaižu Kuponi

E-laimalux.lv atlaižu kupons –  ir kupons ar unikālu kodu (simbolu komplektu), kuru var izmantot, lai iegūtu atlaidi, iegādājoties produktu no e-laimalux.lv. Kuponu atlaižu kodi ir unikāli – katrs no tiem var sniegt dažāda lieluma atlaidi, kas attiecas uz visu sortimentu vai tā daļu, kā arī katram kuponam ir atšķirīgs kupona derīguma termiņš un lietošanas nosacījumi.

e-laimalux.lv atlaižu kuponu saņemšana

E-laimalux.lv atlaižu kuponu var izmantot ikviens, kurš ir saņēmis paziņojumu no e-laimalux.lv pa e-pastu, SMS, sociālajiem tīkliem vai citiem mārketinga kanāliem.

e-laimalux.lv atlaižu kuponu izmantošana

Atlaižu kupona izmantošanas norādījumi soli pa solim:

 1. Izvēlieties sev nepieciešamos produktus e-laimalux.lv vietnē un pievienojiet tos grozam.
 2. Iepirkumu groza lapā pēc savu produktu saraksta lodziņā KUPONA KODS ievadiet atlaižu kupona kodu e-laimalux.lv.
 3. Noklikšķiniet uz pogas LIETOT KUPONU.
 4. Kupons ir aktivizēts.
 5. Turpiniet pasūtījuma noformēšanu.

Ja vēlaties īstenot savas tiesības, iesniegt sūdzību vai ja jums radušies jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: eveikals@goldwell.lv .

​Kontaktinformācija

SIA ”LAIMALUKSS”
Adrese: Brīvības iela 43, Rīga, LV-1010
Tālrunis: +371 29394024
e-pasts: eveikals@goldwell.lv