Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Reģistrācijas nosacījumi

Veikt pasūtījumu var gan nereģistrēti, gan reģistrēti lietotāji.

Ir pieejami 2 reģistrācijas veidi: klients un profesionāls (stilistiem vai frizieriem).

KLIENTIEM

Reģistrācijas veida KLIENTS lietotāji var veikt pasūtījumu interneta veikala – e-laimalux.lv produktiem, izņemot produktus, kas ir paredzēti profesionālai lietošanai (vietnē atzīmēti kā PRO), iepriekš izvēloties reģistrācijas veidu.

PROFESIONĀLIEM

Reģistrācijas veida PROFESIONĀLS lietotāji var veikt pasūtījumu visiem interneta veikala e-laimalux.lv produktiem, iepriekš izvēloties reģistrācijas veidu.

Tikai profesionāļi no skaistumkopšanas jomas var veikt specializētās profesionālās produkcijas pasūtījumus, kas ir paredzēti profesionālai lietošanai (vietnē atzīmēti kā PRO) – tie var būt gan juridiskas personas, gan privāti meistari, kuri reģistrācijas laikā apliecināja savu kvalifikāciju ar atbilstošu sertifikātu.

Reģistrējoties vietnē, lietotājam ir jāapstiprina sava profesionālā kvalifikācija, iesniedzot dokumentu par tā piešķiršanu (kvalifikācija, sertifikāts utt.), iepriekš izvēloties reģistrācijas veidu un anketas aizpildīšanas, kas apstiprina jūsu identitāti.

PROFESIONĀLĀ STATUSA APSTIPRINĀŠANA

Iesniegtais sertifikāts tiek izskatīts 1 darba dienas laikā.

Citi noteikumi

Pircējam ir tiesības reģistrēties tikai 1 reizi un viņam var būt tikai viens personīgais konts.

Pircējs ir atbildīgs par reģistrācijas laikā sniegtās informācijas patiesumu, precizitāti un pareizību.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas procedūras pabeigšanas pircējs saņem individuālu identifikāciju, norādot lietotājvārdu un paroli.

Pircējs ir pilnība atbildīgs par visām iespējamām negatīvām sekām, kas ir saistītas ar pieteikšanās un paroles nodošanu citām personām.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa pastu eveikals@goldwell.lv vai pa tālruņa numuru + 371 29394024.