Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

INTIMATE – Angelo Seminara kolekcija

Iedvesmojoties no pagājušā gada vientulības un iekšējās pašanalīzes noskaņojuma, Goldwell globālais vēstnieks Angelo Seminara vizualizēja mūsdienu sievietes būtību, atspoguļojot kluso pārliecību, kuru ir iespējams panākt tikai ar iedzimtu pašizziņu un sevis pieņemšanu.

Paturot šo prātā, Seminara izveidoja Intimate kolekciju – atspoguļojumu attēlu sēriju, kas izceļ sievietes, kuras jūtas pilnīgi mierīgas ar sevi, nēsājot savus matus skaisti un pārliecinoši.

Katrs tēls tika izveidots, izmantojot Goldwell LightDimensions balināšanas līnijas produktus, kuri ir paredzēti neierobežotam radošumam ar spēcīgu toņa pacelšanas spēju. Kas palīdz izbaudīt balināšanas mākslu un zinātni, izmantojot jaunākajās tehnoloģijas: gludāk, spēcīgāk, labāk, spilgtāk.

Jaunākajā A. Seminara kolekcijā ir dažādas matu struktūras, krāsas un garumi, kas atspoguļo sieviešu patieso, intīmo būtību. Angelo Seminara izmantoja Goldwell matu krāsas, sākot no brunetes ar vara toņiem līdz īpaši gaiši blond krāsai ar sudraba atspīdumiem.

atpakaļ