Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

HAIR EVERY WEAR – jauna kolekcija no Angelo Seminara

Globālais vēstnieks Angelo Seminara atklāj savu jaunāko radošo tēlu kolekciju, kas tika prezentēta Salon Virtual Experience pasākumā

Iedvesmojoties no viņa nerimstošās zinātkāres par dabu, tuksneša romantiku un tās radītajām emocijām, Goldwell globālais vēstnieks Angelo Seminara atkal ir izmantojis savu nepārspējamo radošumu, lai iepazīstinātu ar HAIR EVERY WEAR kolekciju. Viņa futūristiskais izskatu kopums tika atklāts kā viens no galvenajiem notikumiem Kao Salon pieredzes pasākumā.
Kolekcija HAIR EVERY WEAR ir virkne drosmīgu, trīsdimensionālu matu sakārtojumu, kas savieno dabā sakņotas krāsas – zaļu, zilu, rūsganu, dzintaru un dzeltenu – ar taustāmām faktūrām un arhitektūras dizainu, lai sniegtu jaunu satriecošu izskatu.
Angelo godina dabas neierobežotās pretrunas un radošo brīvību, ko tā var piedāvāt, sniedzot savu nākotnes skatījumu, izmantojot sūnainās zaļās un kukurūzas zīda krāsas, kas atrodamas dabas skaistākajās ainavās.
Katrs matu sakārtojums ir izgaismots ar lāzera stariem un uzdrukātiem krāsainiem roku nospiedumiem, tam ir Goldwell krāsa un futūristiskas faktūras ar matiem, kas mezgloti, adīti, ietīti, salocīti un savīti, lai veidotu apjomīgāku izskatu. HAIR EVERY WEAR kolekciju veido gan mitras, gan sausas tekstūras, spīdīga un matēta apdare, kā arī tumšas un gaišas nokrāsas.

FOTOCREDITS:

Hair: Angelo Seminara, Goldwell Global Ambassador

Photographer: Txema Yeste

Makeup Artist: Laura Dominique

Stylist: Niccolo Torelli

Hair Color: Angelo Seminara and Takashi Kurokawa using Goldwell Color

atpakaļ