Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Global Creative Awards 2022

2022. gadā atgriežas sacensības “dzīvajā” ar visām kategorijām.

Global Creative Awards – ikgadējs friziermākslinieku konkurss ir lielisks starts un iespēja katram meistaram pierādīt sevi pasaules mērogā un atklāt apslēptus talantus! Uzdrīksties un piedalies! Un varbūt tieši Tu būsi nākamas kolekcijas iedvesmotājs un veidotājs.

Global Creative Awards ir iespēja parādīt visu savu radošumu bez jebkādiem ierobežojumiem. Konkursa pamatā ir tas, ka stilisti var brīvi izveidot pieteikumu, kas parāda viņu pašu unikālo redzējumu un visu savu radošumu. Visi Kao Salon Division klienti, kas izmanto Goldwell, KMS un Oribe zīmolus, var piedalīties Global Creative Awards konkursā, kas atgriezīsies 2022. gadā ar slavenām sacensībām “dzīvajā” un visu 7 kategoriju pilnu piedāvājumu.

PĀRVĒRT SAVU VĪZIJU MĀKSLAS DARBĀ!

Stilisti var sacensties divos dažādos veidos – ir Tehniskās balvas (Technical Awards) ar trim dažādām kategorijām un Redakcionālās balvas (Editorial Awards) ar četrām kategorijām.

TEHNISKĀS KATEGORIJAS:

Radošums, kas sākas ar fotosesiju un beidzas ar tehniskām sacensībām “dzīvajā”. Gadiem ilgi Color Zoom Challenge ir iedvesmojis sacensties tūkstošiem stilistu – un tagad tas turpinās aizraujoši jaunā veidā.

// jaunais talants – gada kolorists (new talent colorist of the year):

Lai parādītu pasaulei, ka vecums nav priekšnoteikums radošai izcilībai, un lai parādītu talantu un tehniskās spējas. Šī kategorija ir paredzēta stilistiem ar mazāk nekā piecu gadu pieredzi.

// gada radošais kolorists (creative colorist of the year):

Krāsu pilnveidošanas konkurss. Šajā kategorijā stilisti veido savu redzējumu ar satriecošu fotogrāfiju un pēc tam to rada no jauna starptautiskajā konkursā “dzīvajā”. Šajā kategorijā var piedalīties visi stilisti ar aizrautību un vēlmi sacensties krāsu pasaulē.

// gada radošais frizieris (creative haircutter of the year):

Šī jaunā kategorija domāta visiem kaislīgajiem matu griezējiem, kas vēlas parādīt pasaulei, ka viņu darbs ir visizcilākais precīzās griešanas sacensībās. Šajā kategorijā stilisti veido savu redzējumu ar satriecošu fotogrāfiju un pēc tam to rada no jauna starptautiskajā konkursā “dzīvajā”.

Tehnisko kategoriju dalībniekiem vispirms ir jāsacenšas nacionālajā līmenī savā valstī. Pēc tam zelta ieguvēji pāriet uz Starptautiskajām tiešraides sacensībām “dzīvajā”.

REDAKCIONĀLĀS KATEGORIJAS:

Četras aizraujošas, tikai uz fotogrāfijām balstītas pasaules mēroga sacensību kategorijas, kas cildina redakcionālo radošumu.

// gada vīriešu matu stilists (men‘s hairstylist of the year):

Stilisti parāda savu meistarību un zināšanas vīriešu stila, frizēšanas un kopšanas jomā, izveidojot modernāko vīriešu izskata kolekciju.

// gada salona komanda (salon team of the year):

Šī kategorija ir lieliska iespēja parādīt visas salona (frizētavas) komandas radošumu un izveidot kolekciju, kas pārstāv kopīgu redzējumu un parāda visas komandas spēku.

// gada avangarda stilists (avant garde stylist of the year):

Lai iegūtu šo balvu, stilistiem jāpārvar ierasto frizūru robežas un jāuzdrošinās iedvesmot ar savu sapņu darbu kolekciju.

// gada radošais kolorists (editorial colorist of the year):

Šajā kategorijā stilistiem ir jāizsaka savs redzējums krāsās un jāizveido redakcionāla krāsu kolekcija, kas demonstrē krāsu radošumu, precizitāti un vīziju.

Redakcionālo kategoriju dalībniekiem ir jāsacenšas pasaules mērogā šajā uz fotogrāfijām balstītajā starptautiskajā konkursā.

Katras tehniskās kategorijas zelta ieguvēji pelnīs atzinību un atlīdzību par visiem radošajiem centieniem. Papildus savai trofejai zelta ieguvēji saņems Goldwell redakcionālu globālu atspoguļojumu.

Global Creative Awards  zelta ieguvēji tiks paziņoti Kao Salon Global Experience pasākumā, kas notiks 2022. gada oktobrī — tiešraidē un Amsterdamā.

// darbus var iesniegt TIKAI no 2022. gada 1. jūnija līdz 15. jūnijam

// visi darbi jāiesniedz vietnē www.globalcreativeawards.com

// valsts uzvarētāju paziņošana: 2022. augusts.

// sacensības notiks Kao Salon Global Experience laikā, 2022. gada oktobrī.

Lejuplādēt pilnus Global Creative Awards noteikumus:

LV Global-Creative-Award-2022

RU Global-Creative-Award-2022

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni www.globalcreativeawards.com

atpakaļ