Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Angelo Seminara – Glance

Goldwell iepazīstina ar Glance – jaunu, ierobežota apjoma tēlu kolekciju, ko izveidojis stilists un vizionārs Angelo Seminara. Būdams Goldwell globālais vēstnieks, Seminara kolekciju piepildījis ar savu bezgalīgi  radošo kaislību, izveidojot jaunas aizraujošas metodes un struktūras, izmantojot Goldwell krāsu kolekciju. 

Seminara iztēlojās Glance kolekciju kā nevainojamu, robežu nojaucošu, izcilu krāsu iemiesojumu visdažādāko matu tipu un faktūru izskatam. Katrs ierobežotā apjoma kolekcijas stils tika precīzi izveidots, lai tas būtu piesātināts ar nerimstošu enerģiju, vienlaikus izstarojot bezgalīgu vitalitāti. 

Izmantojot Goldwell Elumen klāstu kā pamatu katram stilam, Seminara drosmīgi izmantojis unikālus krāsu modeļus un paņēmienus, lai radītu satriecošu, kaleidoskopisku tēlu,  kas sastāv no bagātīgā meža zaļā, kvēlojošās zelta bronzas, mirdzošā rubīna, siltā dzintara un sensacionālās plūmju krāsas. Katrs izveidotais stils ir līdzsvarots ar vēsajiem pelēkajiem un ceriņu toņiem, aptverot matus ar neparastu krāsu spožumu un spīdumu.

atpakaļ