Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Pērc vienu un otru saņem dāvanā

1+1 DUALSENSES JUST SMOOTH 6-kārtējās iedarbības serums

6-kārtējas iedarbības serums nepaklausīgiem matiem Goldwell Dualsenses Just Smooth palīdzēs vienkāršot sakārtojuma procesu un atveseļot bojātos matus. Nelielas zirnīšveida gēla vielas pietiks tam, lai pamatīgi apstrādātu katru matiņu. Augsti-efektīvā formula, kas ir izstrādāta, ņemot vērā visas uz skaistumu tendēto cilvēku prasības, ietver dabiskus augu ekstraktus, vitamīnus, vērtīgas eļļas un mikroelementus, kas ir nepieciešami, lai rekonstruētu bojātas korteksa disulfīda saites. Līdzeklis delikāti mīkstina kutikulu un to nogludina, integrējot mitrumu iekš mata. Pateicoties šādam paņēmienam, cirtas kļūst paklausīgas un elastīgas, spīdīgas un zīdainas, ievērojami vienkāršojas matu ieveidošanas process.

1+1 DUALSENSES SCALP SPECIALIST putojošais šampūns jutīgai galvas ādai

Putojošais šampūns jutīgai galvas ādai Goldwell Dualsenses Scalp Specialist satur liepziedu ekstraktu. Maigi attīra un tūlītēji nomierina galvas ādu, samazina kairinājumu. Nesatur smaržvielas. Neitrāls pH līmenis. Likvidē galvas ādas kairinājumu.

1+1 SHOWCASER specīgs putu vasks

Goldwell Stylesign Creative Texture Showcaser Spēcīgs Putu Vasks – Teksturētam izskatam ar starojošo mirdzumu. Fiksācijas stiprums 3 (no 5). Lieliski piemērots visa veida tekstūrām- no mirdzoši gludiem matiem līdz raupjiem un nesakārtotiem.

1+1 GOLDWELL COLORANCE tonējošā matu krāsa – 5N@RR gaiši brūns ar intensīvi sarkanu mirdzumu, 60ml

1+1 GOLDWELL COLORANCE tonējošā matu krāsa – 6N@RV tumši blonds ar sarkanīgi violetu mirdzumu, 60ml

Colorance – tā ir puspermanenta tonējošā matu krāsa no zīmola Goldwell. Krāsa dara matus spilgtus, košus un dzīvības pilnus un vienlaikus kondicionē to struktūru. Matu krāsošanas, toņa spilgtuma un spīduma rezultātu nosaka matu struktūras stāvoklis. Veselīgas matu struktūras pamatā ir lipīdu līdzsvars matu iekšpusē. Colorance nodrošina lipīdu atjaunošanu, kas palīdz sasniegt izcili noturīgus krāsošanas rezultātus.
Colorance ir pirmā puspermanenta tonējošā matu krāsa, kas, pateicoties IntraLipid™ tehnoloģijai, ne tikai aizsargā matus, bet arī atjauno to struktūru. Krāsošanas rezultātā mati kļūst spīdīgi un koši, kā arī dzīvības un enerģijas pilni.

COLORANCE COVER PLUS
• Sirmu matu pārklāšana bez permanentas matu krāsošanas. Dzīvīgs tonis ar multi-dimensionālu atspīdumu un mirdzuma efektu. Saudzīgai un noturīgai sirmu matu pārklāšanai līdz pat 75% (NN, @Elumenated Naturals)
• multi-dimensionāli dzīvīgs tonis matiem, kuri ir pārslogoti no balināšanas (Lowlights)

Regulāras klienta atlaides un citas atlaides nesummējas. Akcija spēkā mūsu veikalā Brīvības ielā 43 un internetveikalā, kamēr prece ir noliktavā un līdz 31.01.2022.

atpakaļ