Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Pērc vienu un otru saņem dāvanā

1+1 DUALSENSES BOND PRO sprejs struktūras atjaunošanai

Sprejs matu struktūras atjaunošanai Goldwell Dualsenses Bond Pro. Laikā, kad matus žāvē ar fēnu, siltums aktivizē ilglaicīgu kutikulas aizsardzību, kā arī izturību attiecībā pret ikdienas stresa faktoriem. Izlīdzina virsslāni un sagatavo matus ieveidošanai. Nodrošina termisko aizsardzību. Ideāli piemērots pat plāniem un trausliem matiem.

1+1 STYLESIGN CREATIVE TEXTURE ROUGHMAN stipras fiksācijas krēmveida matu modelēšanas pasta

Goldwell StyleSign Creative Texture Roughman Stipras fiksācijas krēmveida matu modelēšanas pasta ļauj izveidot neatkārtojamus tēlus. Matētā tekstūra izdevīgi izceļ frizūras līnijas. Frizūra saglabāsies visas dienas garumā. Saglabā krāsotu matu sākotnējo spilgtumu un toni. Fiksācijas pakāpe: 4.

1+1 DUALSENSES SUN REFLECTS maska 200ml

Goldwell Dualsenses Sun Reflects 60 sekunžu maska aizņem tikai minūti, lai atjaunotu matus pēc uzturēšanās saulē, sālsūdenī vai hlorētā ūdenī, un paveiktu savu darbu. Tā nodrošina papildus mitruma devu pēc garas dienas saulē.

1+1 STYLESIGN CREATIVE TEXTURE DRY BOOST sausais sprejs matu tekstūrai

Goldwell Stylesign Creative Texture Dry Boost atjauno matu dzīvīgumu. Piešķir vieglu tekstūru un atjauno apjomu. Ideāli piemērots saburzītu matu sakārtojumu veidošanai vai matu sakārtojuma atjaunošanai nākošajā dienā. Fiksācijas stiprums 2(no5).

1+1 STYLESIGN CURLS AND WAVES CURL SURF OIL izsmidzināma eļļu ar jūras sāli

Goldwell StyleSign Curls & Waves Surf Oil Izsmidzināma eļļu ar jūras sāli pludmales cirtu izveidei, piešķir tekstūru cirtainiem un sprogainiem matiem, kā arī mitrinot tos. Savalda cirtainus un nepaklausīgus matus, padarot tos elastīgus un dabiski cirtainus. Piešķir matiem apjomu, nepadarot tos smagākus. Pēc matu izkalšanas vai ieveidošanas ar fēnu, mati iegūst apjomu, elastību un veselīgu spīdumu. Mati kļūst gaisīgi samtaini mīksti. Paredzēts lielu cirtu izveidei. Fiksācijas pakāpe: 2.

Regulāras klienta atlaides un citas atlaides nesummējas. Akcija spēkā mūsu veikalā Brīvības ielā 43 un internetveikalā, kamēr prece ir noliktavā un līdz 31.08.2022.

atpakaļ