Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Dāvana par pirkumu

PĒRKOT JEBKURU SILKLIFT BALINOŠO PULVERI DĀVANĀ SAŅEM SILKLIFT 2IN1 SERUMU

SILKLIFT 2IN1 SERUM kondicioējošs un toņa stabilizējošs serums

Ultra koncentrēts, barojošs un toņa stabilizējošs serums ar SilkproteinComplex kompleksu. Ir obligāti pievienojams SilkLift Control augstas veiktspējas balinātājiem. Intensīvi kondicionē matus gan no iekšpuses, gan ārpuses, mati iegūst veselīgāku izskātu un mirdzumu.

SILKLIFT STRONG augstas veiktspējas balinātājs

Augstas veiktspējas balinātājs ar integrēto BondPro+ tehnoloģiju. Spēcīgai toņa pacelšanai līdz pat 9 pacelšanas līmeņiem. Lietot tikai ar Silklift Kondicionējošu krēmveida losjonu. Dzīļakai kopšanai pievienot SilkLift 2in1 Serumu. Lietošanai uz galvas ādas izmantot, ne vairak ka 6%/ 20vol. Nelietot karstumu. Iedarbības ilgums nedrīkst pārsniegt 45 minūtes. Ievērot lietošanas instrukcijas.
Piemērots normāliem līdz izturīgiem matiem/ krāsotiem matiem.

SILKLIFT ZERO AMMONIA augstas veiktspējas balinātājs

Augstas veiktspējas balinātājs bez amonjaka ar BondPro+ tehnoloģiju. Maigai toņa pacelšanai līdz 6 pacelšanas līmeņiem. Lietot tikai ar SilkLift Kondicionējošu krēmveida losjonu. Dzīļakai kopšanai pievienot SilkLift 2in1 Serum serumu. Lietošanai uz galvas ādas izmantot, ne vairak ka 6%/ 20vol. Nelietot karstumu. Iedarbības ilgums nedrīkst pārsniegt 45 minūtes. Ievērot lietošanas instrukcijas
Piemērots smalkiem matiem, vai matiem, kas pakļauti stresam.

SILKLIFT CONTROL ASH augstas veiktspējas balinātājs ar toņa kontroli

Augstas veiktspējas balinātājs ar toņa kontroli un BondPro+ tehnoloģiju, toņa pacelšanai līdz 7 līmeņiem. Ieteicams 5. – 7. līmeniem. Lietot tikai ar SilkLift Kondicionējošu krēmveida losjonu. Obligāti pievienot SilkLift 2in1 Serum serumu. Lietošanai uz galvas ādas izmantot, ne vairak ka 6%/ 20vol. Nelietot karstumu. Iedarbības ilgums nedrīkst pārsniegt 45 minūtes. Ievērojiet lietošanas instrukcijas.
Piemērots normāliem līdz izturīgiem matiem/ krāsotiem matiem

SILKLIFT CONTROL PEARL augstas veiktspējas balinātājs ar toņa kontroli

Augstas veiktspējas balinātājs ar toņa kontroli un BondPro+ tehnoloģiju, toņa pacelšanai līdz 7 līmeņiem. Ieteicams 6. – 8. līmeniem. Lietot tikai ar SilkLift Kondicionējošu krēmveida losjonu. Obligāti pievienot SilkLift 2in1 Serum serumu. Lietošanai uz galvas ādas izmantot, ne vairak ka 6%/ 20vol. Nelietot karstumu. Iedarbības ilgums nedrīkst pārsniegt 45 minūtes. Ievērot lietošanas instrukcijas.
Piemērots normāliem līdz izturīgiem matiem/ krāsotiem matiem.

Regulāras klienta atlaides un citas atlaides nesummējas. Akcija spēkā mūsu veikalā Brīvības ielā 43 un internetveikalā, kamēr prece ir noliktavā un līdz 31.08.2022.

atpakaļ