Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Vasaras Akcijas Profesionāļiem

Divas GOLDWELL SALON ONLY HAIR LACQUER matu lakas par 15 EUR

Goldwell Salon Only Hair Lacquer – stipras fiksācijas matu sprejs. Fiksācijas pakāpe – 5.

Atlaide 30% Goldwell Colorance produktiem

Goldwell Colorance – unikālā tonējošā matu krāsa. Paspilgtina dabīgo toni, piešķir mirdzumu un mati kļūst mīksti un gludi; šī krāsa piedāvā visaptverošu košu toņu klāstu individuālām vēlmēm. Colorance ir pirmā tonējošā matu krāsa, kas, salīdzinot ar citām profesionālām matu krāsām par 35% uzlabo matu struktūru. Krāsošanas rezultātā mati kļūst spīdīgi un koši, kā arī dzīvības un enerģijas pilni.

Atlaide 30% Goldwell Elumen Play produktiem

Goldwell Elumen Play – Puspermanenta matu krāsa. Nospiediet play, lai sāktu! Goldwell iepazīstina ar puspermanento matu krāsu- ELUMEN PLAY. Nodrošina Jums maksimālu daudzpusību. Sajauciet un saskaņojiet: 8 krāsaini toņi, sākot no koši rozā līdz okeāna zilam, 4 pasteļtoņi un 4 metāliskie toņi .

Atlaide 30% Goldwell @Pure Pigments produktiem

Goldwell @Pure Pigments– tiešas krāsu piedevas. @PurePigments atvērs pavisam jaunas dimensijas matu krāsošanā. Izcilas precizitātes tiešās krāsu piedevas, kas izceļ matu krāsu ar vēl nebijušu mirdzumu un spožumu. Fujifilm un Drēzdenes tehniskās universitātes sadarbības rezultātā tika izstrādāta revolucionāra HD3 Krāsu pigmentu tehnoloģija, kura ir @PurePigments pamatā.

Regulāras klienta atlaides un citas atlaides nesummējas. Akcija spēkā mūsu veikalā Brīvības ielā 43 un internetveikalā, kamēr prece ir noliktavā un līdz 31.08.2021.

,

atpakaļ