Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 40Eur!

Akciju piedāvājums profesionāļiem

LIGHTDIMENSIONS – 30% ATLAIDE

Visspēcīgāka balināšanas līnija no Goldwell ar jaunākajām tehnoloģijām. Balināšana bez ierobežojumiem: gludāk, spēcīgāk, labāk, spilgtāk.

•Spēcīgā toņa pacelšana ar dzeltenā toņa novēršanas sistēmu skaidrākam un vienmērīgākam rezultātam.

•Matiem draudzīgi produkti ar neticamu rezultātu, pateicoties integrētai BondPro+ tehnoloģijai.

•Pilnībā pielāgojami produkti, lai sasniegtu perfektu rezultātu uz katra “audekla”, neatkarīgi no tā, cik radošs jūs esat.

ELUMEN PLAY – 30% ATLAIDE

Puspermanenta krāsa, bez oksidēšanas. Tā ir atšķirīga tiešo krāsu sistēma – apbrīnojami rezultāti un radoša iedvesma! 17 toņi nodrošina maksimālu daudzpusību un spilgtumu, tos var sajaukt un kombinēt. Elumen Play HDmax tehnoloģija ir tiešo krāsvielu sistēma, kura ir izstrādāta, lai nodrošinātu krāsas izmazgāšanu tonis tonī. Ļauj izveidot ārkārtīgi intensīvus toņus, piestiprinās kā uz ārējiem tā arī uz iekšējiem kutikulas slāņiem. Shine & Care tehnoloģija nodrošina izcilu mirdzumu, spilgtumu un piešķir matiem veselīgu izskatu (mirdzuma efektu). Sajauciet un saskaņojiet: 8 krāsaini toņi, sākot no koši rozā līdz okeāna zilam, 4 pasteļtoņi un 4 metāliskie toņi. Krāsa, kas noturtas līdz 10-15 mazgāšanas reizēm (mazgājot matus ar šampūnu). Atstāt krāsu matos. Jeb noņemt to. Jūsu rokās ir absolūta daudzpusība!

KERASILK REVITALIZE – 30% ATLAIDE

Premium klases matu kopšana.

Kerasilk Revitalize – skaisti mati sākas ar veselu galvas ādu! Produktu individuālā iedarbība novērš galvas ādas novecošanos, atklājot matu skaistumu.

Regulāras klienta atlaides un citas atlaides nesummējas. Akcija spēkā mūsu veikalā Brīvības ielā 43 un internetveikalā, kamēr prece ir noliktavā un līdz 31.12.2021.

atpakaļ